Jedziemy pod Zakopane!

Jedziemy pod Zakopane!

Czasem trzeba się wybrać w inne rejony Polski, by nie popaść w stagnację 😉 Tak się stało pewnego zimowego dnia i udałem się pod Zakopane do Ochotnicy Górnej. Gospodarzem imprezy był znakomity Pensjonat Jurkowski .

Pierwszej nocy zagrałem małą “rozgrzewkę” do północy, w okazałej bacówce. Dodatkowa atrakcja w postaci degustacji dań i trunków regionalnych umilała gościom zabawę 😉

Tutaj też zastosowałem delikatną oprawę świetlną sali.

Pensjonat Jurkowski

Na kolejny wieczór przenieśliśmy się do sali w budynku głównym, gdzie szaleństwo trwało dalej… już do rana 🙂

Pensjonat  Jurkowski

Na wysokości blisko 1211 m n.p.m., pośród dzikiej gorczańskiej przyrody, mieści się wyjątkowe miejsce – Pensjonat JURKOWSKI. To magiczne miejsce odnajdziesz w pełnej tradycji i wierzeń Ochotnicy Dolnej, najdłuższej w Polsce wsi góralskiej, o której wzmianki pojawiły się już w XIV wieku.

Trzygwiazdkowy Pensjonat Jurkowski to miejsce inne niż kolejny pensjonat, to miejsce rodzinne. Otoczony Gorczańskim Parkiem Narodowym i Gorcami, pokazuje jednocześnie inne swe skarby: rzekę, dolinki, polany, lasy. To tutaj świat pełen góralskich wartości połączył się z nowoczesnymi rozwiązaniami. Idziemy z duchem czasu, wprowadzamy w życie wysokie standardy, pamiętając przy tym o naszym rodowodzie.

W naszym Pensjonacie możesz skupić się na sobie, złapać wewnętrzną równowagę, odnaleźć spokój. Dajemy Tobie i Twoim bliskim możliwość spędzenia aktywnie czasu w sportowym wydaniu, zrelaksowania się, udanej zabawy.

Ze swojej strony bardzo polecam ten pensjonat. Nie trzeba brnąć w ciasne i tłoczne Zakopane, można złapać oddech w spokojnej okolicy, równie pięknej i na pewno spokojnej 🙂

Previous PostNextNext Post