Nagłośnienie, wynajem sprzętu

Najważniejszym elementem wyposażenia każdego DJ jest nagłośnienie, które ma kluczowe znaczenie jak będziemy odbierać muzykę oraz głos prowadzącego. Słabej jakości “chińskie” kolumny potrafią “krzyczeć” zamiast grać, a DJ będziemy odbierać jako jeden wielki bełkot.

Z powyższych względów postawiłem na sprawdzony sprzęt firmy HK AUDIO – renomowanego niemieckiego producenta nagłośnienia.

Zestaw jest najlepszym rozwiązaniem dla mobilnych DJ-ów. Jego wydajność i zestaw funkcji sprawiają, że jest on doskonałym wyborem w przypadku zdarzeń takich jak wesela, gale i inne imprezy. Żaden inny przenośny system nie posiada tak potężnej mocy w kompaktowej obudowie, co pozwala na swobodne nagłośnienie imprez na ok. 150 osób!

Obejrzyj film ww. —> nagłośnienia <—

didżej nagłośnienie

LUCAS 2K

Ponadto wyposażenie stanowiska stanowią urządzenia takich firm jak:

SHURE

Wynajem sprzętu:

Nie chcesz DJ na swojej imprezie? Chcesz odtwarzać muzykę osobiście z własnych zasobów? Chcesz nagłośnić przemówienie, a nie masz na czym? Wypożyczalnia podstawowego nagłośnienia załatwi ten problem.

Generalnie dostępne są dwie kolumny aktywne włoskiej firmy ALTO (nie potrzebna jest końcówka mocy, tj. wzmacniacz), niewielki mikser, mikrofon przewodowy, stosowne statywy, kable itp. Dodatkowo możesz dobrać podstawowe oświetlenie “disco“.

Wypożyczalnia oferuje możliwość dostarczenia jak i rozstawienia, a następnie zabranie sprzętu po imprezie. Jednakże za pomocą specjalnej instrukcji obsługi będziesz w stanie sam zająć się tą czynnością.

Pytania? Już dziś możesz wysłać zapytanie, bądź zadzwonić i zapytać – tutaj.