Wystawa sprzętu DJ

Wystawa sprzętu DJ

Słów kilka o wydarzeniu pt. Wystawa sprzętu dla DJ. Za sprawą Dj’s Magazine i Hotelu nad Jeziorem Białym w Skorzęcinie. Podczas wystawy firmy zaprezentowały w specjalnych pokazach: systemy nagłośnienia, systemy oświetlenia, wytwornice ciężkiego dymu, belki i PARy LED, lasery, konsolety, mobilne konsole (stoły), walizki transportowe typu Cases, pokrowce i torby, gadżety używane do organizacji animacji i konkursów oraz różne stroje do przebierania się.

Główny cel dla mnie – zapoznanie się z nagłośnieniem http://hkaudio.pl/, na co być może w przyszłości się przesiądę. Firma AMTEC jako dystrybutor marki HK AUDIO zaprezentowała następujący sprzęt:
– Lucas 2K15
– Lucas 2K18
– Linear 3 model: L3 112FA
– Linear 5 model: L5 112FA
– Linear Sub model: L Sub 1500A, L Sub 1800A, L Sub 2000A

Odbyłem jeszcze rozmowę z szefem firmy http://flash-butrym.pl/ o takich mniej przyjemnych sprawach, ale wyjaśnione, dłoń przybita, nie ma sprawy.Czasami po prostu w biznesie i zakupach nie jest tak, jak być powinno. Nie mniej firmę polecam!

Ciekawie też przedstawia się oferta firmy www.Fodero.pl i kto wie czy nie trzeba będzie udekorować statywy odpowiednimi osłonami. Niektórzy mówią jednak, że przy większej ilości osłon powstaje “pole namiotowe”, zatem trzeba samemu sobie odpowiedzieć, czy taki wystrój nam odpowiada 🙂 Można ocenić, zdjęcia w galerii. Tak poza tym to pozdrawiam Panią ze stoiska

Inni wystawcy:
Sklepanimatora.pl, BOSE PRO, ALTO, NAV Performans Audio, Chauvet DJ, 12 P.M. Cases,
Denon DJ, Numark DJ, Fractal Lights, Humpter, Madmusic.pl, ADJ Group, LaserWorld.

Wystawa, choć skromna to owocna i warto było wypełnić czas pomiędzy kolejnymi Państwa imprezami 🙂

 

 

Previous PostNextNext Post